Pokoje

Stary Gdańsk – przestronna surowa w formie komnata, przesiąknięta atmosferą średniowiecza z licznymi gdańskimi akcentami z widokiem na Kościół Mariacki i Ratusz. Wspaniałe łuki, ciemne korytarze inspirujące oświetlenie. Gdańska komnata z duszą w środku starego miasta.

Dwór Artusa – wspaniały widok na gdańskie kamienice, wyczuwalna bliskość Kościoła Mariackiego przestronne wnętrza, oryginalny staro gdański wystrój dopełniają unikatowy charakter pokoju. Ciekawie zaprojektowana łazienka z oświetleniem pełnym unikalnego klimatu. Komnata godna samego króla Artura.

Mikołaj Kopernik – imponujący widok na plebanię Kościoła Mariackiego gdzie mieszkał Mikołaj Kopernik i najpiękniejszą w Gdańsku ulicę Mariacką. Zgodnie z legendą Mikołaj Kopernik bywał w tej komnacie pracując nad Narratio Prima wydanym w 1540 roku w Gdańsku. Astronomiczne detale i gdański wystrój pozwalają zrozumieć dlaczego znany astronom tu zamieszkał…

Królewski Neptun – przepych i splendor apartamentu godny samego króla mórz. Duże okna z przepięknym widokiem na stary Ratusz i kamienice starego Gdańska. Zaprojektowana ze smakiem, wygodna łazienka doskonale wkomponowuje się w komnatę Neptuna. Kamienica Gotyk to miejsce godne samego króla mórz Neptuna.

Bazylika Mariacka – zapierający widok na bazylikę i ulicę Mariacką. Wspaniałe łuki i inspirujące skosy, drewniane belki podkreślają magiczną atmosferę tego pokoju. Wygoda i dbałość o każdy szczegół wyposażenia pozwalają przesiąknąć wspaniałą atmosferą sąsiadującej Bazyliki i ulicy Mariackiej.

Stary Ratusz – widok z pokoju przez okno na Ratusz Głównego Miasta na długo zostaje w pamięci. Sąsiedztwo najwspanialszych budynków starego Gdańska wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Komnata gdzie pod drewnianymi belkami dosłownie przesiąka się atmosferę starego Gdańska.

Anna Schilling – przestronny apartament gdzie znaleziono pozostałości XVI wiecznej skrzyni, która zgodnie z legendą należała do Anny Schilling – tajemniczej miłości Mikołaja Kopernika. Surowy wygląd gotyckich ścian, imponujące łuki jak i liczne drewniane belki potęgują atmosferę tajemniczości. Miejsce gdzie Anna spotkała Mikołaja…